Pàgina Inici Història Jugadors

Competicions

Enllaços Web

Open S. Andreu

Com Arribar-hi

VETERANS  2A

Temporada 2017/18

LLiga regular 1ª Fase

Resultats    

  JORNADA DATA LOCAL VISITANT RESULTAT
JUGADORS 1 04-10-17 SANT ANDREU ATENEU 1882 4 - 3
Burló, Albert* 2 11-10-17 SANT ANDREU CALELLA 1 - 5
García, Xavi* 3 17-10-17 CONGRÉS SANT ANDREU 2 - 4
Grifoll, Xavi* 4 25-10-17 SANT ANDREU EL CIERVO "B" 2 - 4
Martínez, Felipe* 5 09-11-17 SANT QUIRZE DEL V. SANT ANDREU 4 - 3
Martínez, Fran* 6 15-11-17 SANT ANDREU DELS HORTS 2000 1 - 5
  7 21-11-17 FALCONS SANT ANDREU 1 - 5
  8 28-11-17 ATENEU 1882 SANT ANDREU 5 - 1
  9 12-12-17 CALELLA SANT ANDREU 4 - 3
  10 20-12-17 SANT ANDREU CONGRÉS 5 - 1
  11 09-01-18 EL CIERVO "B" SANT ANDREU 4 - 2
  12 17-01-18 SANT ANDREU SANT QUIRZE DEL V. 6 - 0
  13 23-01-18 DELS HORTS 2000 SANT ANDREU 6 - 0
  14 31-01-18 SANT ANDREU FALCONS 6 - 0

                                                                                                                   

     RESULTATS  VET 2A                                                                              CLASSIFICACIÓ
                                                                                               
        Ateneu     Calella     Congrés     Dhorts     ElCiervo     Falcons     S.And.     S.Quirze                                          E Q U I P   PJ PG PP JF JC Punts
    Ateneu 1882       4 - 3 4 - 2 4 - 3 4 - 2 5 - 1 5 - 1 5 - 1                           El Ciervo "B"   14 13 1 61 25 26
    Calella 2 - 4       6 - 1 2 - 4 3 - 4 6 - 0 4 - 3 5 - 1                           Ateneu 1882   14 12 2 59 30 24
    Congrés 1 - 5 2 - 4       4 - 3 1 - 5 6 - 0 2 - 4 4 - 3                           Dels Horts 2000   14 8 6 58 30 16
    Dels Horts 2000 3 - 4 5 - 1 2 - 4       2 - 4 6 - 0 6 - 0 6 - 0                           Calella   14 7 7 47 42 14
    El Ciervo "B" 4 - 2 6 - 0 4 - 2 4 - 3       5 - 1 4 - 2 4 - 2                           Sant Andreu   14 6 8 43 44 12
    Falcons 0 - 6 4 - 2 1 - 5 0 - 6 0 - 6       1 - 5 0 - 6                           Congrés   14 6 8 39 48 12
    Sant Andreu 4 - 3 1 - 5 5 - 1 1 - 5 2 - 4 6 - 0       6 - 0                           Sant Quirze V.   14 3 11 32 57 6
    Sant Quirze V. 3 - 4 3 - 4 2 - 4 2 - 4 1 - 5 4 - 3 4 - 3                                 Falcons   14 1 13 11 74 2
                                                                                               

VETERANS  2A

Temporada 2017/18

2ª Fase  Grup descens

  Resultats    

  JORNADA DATA LOCAL VISITANT RESULTAT
JUGADORS 1 14-02-18 SANT ANDREU CERCLE 1 - 5
Burló, Albert* 2 20-02-18 POBLENOU SANT ANDREU 5 - 1
García, Xavi* 3 28-02-18 SANT ANDREU L'AVENÇ 4 - 2
Grifoll, Xavi* 4 07-03-18 SANT ANDREU BADALONA 4 - 3
Martínez, Felipe* 5 13-03-18 CERCLE SANT ANDREU 2 - 4
Martínez, Fran 6 21-03-18 SANT ANDREU POBLENOU 2 - 4
Sayol, Antoni* 7 10-04-18 L'AVENÇ SANT ANDREU 1 - 5
  8 17-04-18 BADALONA SANT ANDREU 4 - 3
           
           
           
           
           
     

 

    RESULTATS  VET 2A                                                                              CLASSIFICACIÓ
    En verd resultats 1ª fase                                                                           Puntuacions acumulades 1ª fase            
        Badal.     Cercle     Congr.     Falco.     L'Aven.     Poblen.     S.Andr.     S.Quir.                                          E Q U I P   PJ PG PP JF JC Punts
    Badalona       2 - 4 5 - 1 5 - 1 4 - 3 4 - 2 4 - 3 5 - 1 12   36             #   2   Cercle   22 12 10 78 61 24
    Cercle 4 - 3       3 - 4 6 - 0 5 - 1 5 - 1 2 - 4 4 - 2 14   35             7   #   Congrés   22 11 9 67 69 22
    Congrés 4 - 2 2 - 4       6 - 0 5 - 1 5 - 1 2 - 4 4 - 3 14   33             2       Sant Andreu   22 10 12 67 70 20
    Falcons 1 - 5 3 - 4 1 - 5       2 - 4 1 - 5 1 - 5 0 - 6 4   44             2   #   Poblenou   21 9 12 58 71 18
    L'Avenç 2 - 4 1 - 5 1 - 5 2 - 4       4 - 2 1 - 5 4 - 3 10   38                 1   Badalona   21 8 12 59 72 16
    Poblenou 0 - 0 4 - 2 4 - 3 6 - 0 5 - 1       5 - 1 5 - 1 -5   52             #   #   Sant Quirze V.   22 5 17 54 85 10
    Sant Andreu 4 - 3 1 - 5 5 - 1 6 - 0 4 - 2 2 - 4       6 - 0 22   31             #   5   L'Avenç   22 4 18 37 98 8
    Sant Quirze V. 4 - 2 2 - 4 2 - 4 4 - 3 6 - 0 3 - 4 4 - 3       16   35             #   2   Falcons   22 2 20 23 111 4
                                                                                               

 

VETERANS  2A

Temporada 2017/18

Play-Off ascens

                     
          Jornada 23     08-05-18          
            Jornada 24      15-05-18          
        ATENEU 1882   Jornada 25      22-05-18      
        A   ATENEU 1882   Jornada 26       29-05-18  
        Bye          
          I   ATENEU 1882      
        Sant Andreu   4-2      
        B   Sant Andreu        
        CALELLA 4-3        
            M   Sabadell "A" (2n 2B)    
        CONGRÉS     5-1    
        C   Sabadell "A" (2n 2B)        
        Sabadell "A" (2n 2B) 4-2        
          J   Sabadell "A" (2n 2B)      
          Bye   4-2      
        D   XARXA (14è 1A)        
        XARXA (14è 1A)          
                SABADELL "A" (2n 2B) 1r
        DELS HORTS 2000       4-2  
        E   DELS HORTS 2000        
        Bye          
            K   Sabadell "B" (1r 2B)      
        Sabadell "B" (1r 2B)   6-0      
          F   Sabadell "B" (1r 2B)        
        EL CERCLE 5-1        
            N   SABADELL "B" (1r 2B)    
        HORTA     4-2    
        G   Horta     SABADELL "B" (1r 2B) 2n
        Badalona 6-0        
          L   CARDEDEU (13è 1A)      
        Bye   6-0      
        H   CARDEDEU (13è 1A)        
        CARDEDEU (13è 1A)     Jornada 26       29-05-18  
                   
            Perdedor M   ATENEU 1882    
              1-5    
                CARDEDEU (13è 1A) 3r
                5-1  
            Perdedor N   Cardedeu (13è 1A)    
              2-4    
                ATENEU 1882 4t
            Jornada 25      22-05-18      
              Jornada 26       29-05-18  
          Perdedor I   Sant Andreu      
            2-4      
            O   XARXA    
              5-1    
          Perdedor J   XARXA      
            2-4   DELS HORTS 2000
            DELS HORTS 2000   5-1  
          Perdedor K   0-6      
            P   Dels Horts 2000    
              6-0    
          Perdedor L   Horta      
            0-6   XARXA
                   
            Perdedor O   Sant Andreu    
              1-5    
                SANT ANDREU
                4-3  
              Perdedor P   HORTA    
              0-6    
                   
                HORTA
          Jornada 24      15-05-18          
            Jornada 25      22-05-18      
        Perdedor A   BYE   Jornada 26       29-05-18  
                   
          Q   CALELLA      
        Perdedor B   Calella        
          3-4 U   CALELLA    
        Perdedor C   Congrés   5-1    
          2-4 Congrés      
          R          
        Perdedor D   BYE        
                CALELLA
        Perdedor E   BYE     4-2  
                   
          EL CERCLE      
        Perdedor F   El Cercle        
          1-5 V   El Cercle    
        Perdedor G   Badalona   4-2    
          0-6 Badalona      
          T          
        Perdedor H   BYE     EL CERCLE 10è
                   
                   
            Perdedor U   Congrés    
              1-5    
                CONGRÉS 11è
                5-1  
            Perdedor V   BADALONA    
              2-4    
                   
                BADALONA 12è
            Jornada 25      22-05-18      
              Jornada 26       29-05-18  
          Perdedor Q          
                   
            X        
                   
          Perdedor R          
                   13è
          Perdedor S          
                   
            Y        
                   
          Perdedor T          
                   14è
                   
            Perdedor X        
                   
                   15è
                   
            Perdedor Y        
                   
                   
                   16è
                   
                   

 

    RESULTATS INDIVIDUALS   GUA PER   JOR   RESULTATS INDIVIDUALS   GUA PER   JOR   RESULTATS INDIVIDUALS   GUA PER
1 Burló, Albert Tost, D. Ateneu 1882 1 3   10 Burló, Albert Piquer, C Congrés 3 1   19 García, Xavi Planas, J. Cercle 3 2
  Burló, Albert Duran, R.C: Ateneu 1882 0 3     Burló, Albert García, D. Congrés 3 2     García, Xavi Comellas, I Cercle 3 1
V García, Xavi Duran, R.C: Ateneu 1882 3 2     García, Xavi Vicente, M. Congrés 3 0     Grifoll, Xavi Casabona, O. Cercle 0 3
2A García, Xavi Vinuesa, V. Ateneu 1882 3 2     García, Xavi Piquer, C Congrés 3 1     Grifoll, Xavi Planas, J. Cercle 3 0
  Grifoll, Xavi Vinuesa, V. Ateneu 1882 1 3     Martínez, Felipe García, D. Congrés 1 3     Martínez, Felipe Comellas, I Cercle 3 1
  Grifoll, Xavi Tost, D. Ateneu 1882 3 1     Martínez, Felipe Vicente, M. Congrés 3 0     Martínez, Felipe Casabona, O. Cercle 1 3
JOR       GUA PER   JOR       GUA PER   JOR       GUA PER
2 Burló, Albert Sánchez, J. Calella 1 3   11 García, Xavi Codina, J.C. El Ciervo 2 3   20 García, Xavi Aguerri, J. Poblenou 3 0
  Burló, Albert Puig, J. Calella 0 3     García, Xavi Muñoz, S. El Ciervo 3 0     García, Xavi Moreno, J. Poblenou 3 0
  Grifoll, Xavi Font, J. Calella 1 3     Grifoll, Xavi Agea, R. El Ciervo 1 3     Grifoll, Xavi Moreno, J. Poblenou 0 3
  Grifoll, Xavi Sánchez, J. Calella 0 3     Grifoll, Xavi Codina, J.C. El Ciervo 2 3     Grifoll, Xavi Palau, R. Poblenou 0 3
  Martínez, Felipe Puig, J. Calella 0 3     Martínez, Felipe Muñoz, S. El Ciervo 1 3     Martínez, Felipe Palau, R. Poblenou 1 3
  Martínez, Felipe Font, J. Calella 3 0     Martínez, Felipe Agea, R. El Ciervo 3 0     Martínez, Felipe Aguerri, J. Poblenou 0 3
JOR       GUA PER   JOR       GUA PER   JOR       GUA PER
3 García, Xavi García, D. Congrés 3 0   12 García, Xavi Arissó, J St. Quirze V. 3 1   21 García, Xavi Rodríguez, S. L'Avenç 3 0
  García, Xavi Ripollés, J. Congrés 3 0     García, Xavi Lalinde, c. St. Quirze V. 3 1     García, Xavi Silva, J L'Avenç 3 0
  Grifoll, Xavi Cochran, J Congrés 0 3     Martínez, Felipe Nuñoz, J.Ll. St. Quirze V. 3 2     Grifoll, Xavi Silva, J L'Avenç 3 1
  Grifoll, Xavi García, D. Congrés 0 3     Martínez, Felipe Arissó, J St. Quirze V. 3 2     Grifoll, Xavi Díaz, M. L'Avenç 0 3
  Martínez, Felipe Ripollés, J. Congrés 3 0     Martínez, Fran Lalinde, c. St. Quirze V. 3 1     Martínez, Felipe Díaz, M. L'Avenç 3 0
  Martínez, Felipe Cochran, J Congrés 3 1     Martínez, Fran Nuñoz, J.Ll. St. Quirze V. 3 2     Martínez, Felipe Rodríguez, S. L'Avenç 3 1
JOR       GUA PER   JOR       GUA PER   JOR       GUA PER
4 García, Xavi Codina, J.C. El Ciervo 3 2   13 Burló, Albert Barcojo, A. Dels Horts 0 3   22 García, Xavi Piera, J. Badalona 3 0
  García, Xavi Pla, J. El Ciervo 0 3     Burló, Albert Creixell, J. Dels Horts 0 3     García, Xavi Nolis, J.M. Badalona 3 0
  Grifoll, Xavi Pla, J. El Ciervo