PÓgina Inici Hist˛ria Jugadors

Competicions

Enllašos Web

Open S. Andreu

Com Arribar-hi

VETERANS  3B

Temporada 2017/18

LLiga regular 1¬ Fase

Resultats    

  JORNADA DATA LOCAL VISITANT RESULTAT
JUGADORS 1 05-10-17 BADALONA SANT ANDREU 4 - 3
Arasa, Andreu* 2 10-10-17 SANT ANDREU VILAFRANCA 1 - 5
Gassol, Gabi* 3 19-10-17 SANT QUIRZE V- SANT ANDREU 4 - 2
MartÝnez, Jordi* 4 24-10-17 SANT ANDREU           DESCANSA -
Olives, Miquel A.* 5 07-11-17 DELS HORTS 2000 "B" SANT ANDREU 4 - 2
Renom, Joaquim 6 14-11-17 SANT ANDREU PREMI└ DE MAR "A" 0 - 6
RodrÝguez, Ramon 7 21-11-17 CERCLE SANT ANDREU 2 - 4
Sayol, Antoni* 8 28-11-17 SANT ANDREU BADALONA 5 - 1
Serrano, Josep Ll.* 9 12-12-17 VILAFRANCA SANT ANDREU 2 - 4
  10 19-12-17 SANT ANDREU SANT QUIRZE V- 5 - 1
  11 09-01-18           DESCANSA SANT ANDREU -
  12 16-01-18 SANT ANDREU DELS HORTS 2000 "B" 5 - 1
  13 23-01-18 PREMI└ DE MAR "A" SANT ANDREU 6 - 0
  14 30-01-18 SANT ANDREU CERCLE 4 - 2

 

    RESULTATS  VET 3B                                                                              CLASSIFICACIË  
                                                                                               
        Badal.     Cercle     Dhorts     PremiÓ     S.And.     S,Quirze     Vilafr.                                                E Q U I P   PJ PG PP JF JC Punts
    Badalona       4 - 2 0 - 6 3 - 4 4 - 3 2 - 4 4 - 2                                 PremiÓ de Mar "A"   12 12 0 68 5 24
    Cercle 2 - 4       5 - 1 0 - 6 2 - 4 2 - 4 4 - 2                                 Sant Andreu   12 6 6 35 38 12
    Dels Horts 2000 "B" 2 - 4 4 - 2       0 - 6 4 - 2 4 - 3 1 - 5                                 Vilafranca   12 5 7 36 36 10
    PremiÓ de Mar "A" 6 - 0 6 - 0 6 - 0       6 - 0 6 - 0 6 - 0                                 Dels Horts 2000 "B"   12 5 7 28 46 10
    Sant Andreu 5 - 1 4 - 2 5 - 1 0 - 6       5 - 1 1 - 5                                 Sant Quirze V.   12 5 7 33 42 10
    Sant Quirze V. 5 - 1 3 - 4 3 - 4 1 - 5 4 - 2       4 - 2                                 Badalona   12 5 7 27 47 10
    Vilafranca 6 - 0 1 - 5 5 - 1 1 - 5 2 - 4 5 - 1                                       Cercle   12 4 8 30 43 8
                                                                                               

 

VETERANS  3B

Temporada 2017/18

2¬ Fase   Grup ascens 1

Resultats    

  JORNADA DATA LOCAL VISITANT RESULTAT
JUGADORS 1 13-02-18 SANT CELONI "A" SANT ANDREU 5 - 1
Arasa, Andreu* 2 20-02-18 SANT ANDREU L'HOSPITALET 2 - 4
Gassol, Gabi* 3 28-02-18 SANT ANDREU COLLBATË "A" 4 - 2
MartÝnez, Jordi* 4 06-03-18 SANT ANDREU PEP PAL╔S 4 - 2
Olives, Miquel A.* 5 13-03-18 SANT ANDREU SANT CELONI "A" 5 - 1
Renom, Joaquim 6 20-03-18 L'HOSPITALET SANT ANDREU 4 - 2
RodrÝguez, Ramon 7 11-04-18 COLLBATË "A" SANT ANDREU 3 - 4
Sayol, Antoni* 8 17-04-18 PEP PAL╔S SANT ANDREU 1 - 5
Serrano, Josep Ll.          
           
           
           
           
           

 

    RESULTATS  VET 3B                                                                              CLASSIFICACIË
    En verd resultats 1¬ fase                                                                           Puntuacions acumulades 1¬ fase            
        Collb.     Dhorts     L'Hosp.     PPalÚs     PremiÓ     S.And.     S.Cel.     Vilaf.                                          E Q U I P   PJ PG PP JF JC Punts
    Collbatˇ "A"       5 - 1 1 - 5 4 - 3 0 - 6 3 - 4 1 - 5 2 - 4 31   ##             #   #   L'Hospitalet   14 13 1 63 21 26
    Dels Horts 2000 "B" 2 - 4       0 - 6 0 - 6 0 - 6 4 - 2 0 - 6 1 - 5 18   ##             #   #   PremiÓ de Mar "A"   14 12 2 71 13 24
    L'Hospitalet 4 - 2 5 - 1       4 - 2 6 - 0 4 - 2 5 - 1 6 - 0 17   ##             #   #   Sant Celoni "A"   14 8 6 49 38 16
    Pep PalÚs 4 - 2 6 - 0 2 - 4       0 - 6 1 - 5 3 - 4 4 - 2 33   ##             #   #   Vilafranca   14 7 7 42 45 14
    PremiÓ de Mar "A" 5 - 1 6 - 0 2 - 4 6 - 0       6 - 0 6 - 0 6 - 0 14   ##             #   #   Sant Andreu   14 7 7 39 46 14
    Sant Andreu 4 - 2 5 - 1 2 - 4 4 - 2 0 - 6       5 - 1 1 - 5 16   ##             #   #   Pep PalÚs   14 4 10 36 50 8
    Sant Celoni "A" 6 - 0 6 - 0 2 - 4 5 - 1 1 - 5 5 - 1       3 - 4 24   ##             #   #   Collbatˇ "A"   14 4 10 31 56 8
    Vilafranca 3 - 4 5 - 1 4 - 2 4 - 2 1 - 5 2 - 4 3 - 4       10   ##             #   #   Dels Horts 2000 "B"   14 1 13 11 73 2
                                                                                               

VETERANS  3B

Temporada 2017/18

Play-Off ascens

                     
          Jornada 23     08-05-18          
            Jornada 24      15-05-18          
        PREMI└ DE MAR "A"   Jornada 25      22-05-18      
        A   PREMI└ DE MAR "A"   Jornada 26       29-05-18  
        El Centre 6-0        
          I   PREMI└ DE MAR "A"      
        Sant Andreu   4-2      
        B   Castelldefels        
        CASTELLDEFELS 5-1        
            M   PREMI└ DE MAR "A"    
        SANT CELONI "A"     5-1    
        C   Sant Celoni "A"        
        Ateneu 1882 "A" 4-2        
          J   La Caixa (14Ŕ 3A)      
          Dels Horts 2000 "B"   4-3      
        D   LA CAIXA (14Ŕ 3A)        
        LA CAIXA (14Ŕ 3A) 6-0        
                PREMI└ DE MAR "A" 1r
        EL CENTRE (13Ŕ 3A)       5-1  
        E   EL CENTRE (13Ŕ 3A)        
        PremiÓ de Mar "B" 5-1        
            K   EL CENTRE (13Ŕ 3A)      
        Pep PalÚs   5-1      
          F   Castellar        
        CASTELLAR 4-2        
            N   El Centre (13Ŕ 3A)    
        VILAFRANCA     4-2    
        G   Parets     EL CENTRE (13Ŕ 3A) 2n
        Parets 6-0        
          L   Parets      
        Collbatˇ "A"   5-1      
        H   RIPOLLET "A"        
        RIPOLLET "A" 6-0   Jornada 26       29-05-18  
                   
            Perdedor M   LA CAIXA (14Ŕ 3A)    
              1-5    
                LA CAIXA (14Ŕ 3A) 3r
                4-2  
            Perdedor N   Parets    
              2-4    
                PARETS 4t
              Jornada 25      22-05-18      
              Jornada 26       29-05-18  
          Perdedor I   Castelldefels      
            2-4      
            O   Castelldefels    
              4-2    
          Perdedor J   SANT CELONI "A"      
            3-4   CASTELLDEFELS
            Castellar   4-2  
          Perdedor K   1-5      
            P   RIPOLLET "A"    
              4-2    
          Perdedor L   RIPOLLET "A"      
            1-5   RIPOLLET "A"
                   
            Perdedor O   Sant Celoni "A"    
              2-4    
                SANT CELONI "A"
                4-3  
              Perdedor P   CASTELLAR    
              2-4    
                   
                CASTELLAR
          Jornada 24      15-05-18          
            Jornada 25      22-05-18      
        Perdedor A   El Centre   Jornada 26       29-05-18  
          0-6        
          Q   SANT ANDREU      
        Perdedor B   SANT ANDREU 5-1      
          1-5 U   Ateneu 1882 "A"    
        Perdedor C   ATENEU 1882 "A"   4-3    
          2-4 Ateneu 1882 "A"      
          R   6-0      
        Perdedor D   Dels Horts 2000 Ě"B"        
          0-6     ATENEU 1882 "A"
        Perdedor E   PremiÓ de Mar "B"     4-3  
          1-5        
          PEP PAL╔S      
        Perdedor F   PEP PAL╔S 5-1      
          2-4 V   PEP PAL╔S    
        Perdedor G   VILAFRANCA   4-2    
          0-6 Collbatˇ "A"      
          T   4-3      
        Perdedor H   Collbatˇ, "A"     PEP PAL╔S 10Ŕ
          0-6        
                   
            Perdedor U   SANT ANDREU    
              3-4    
                SANT ANDREU 11Ŕ
                5-1  
            Perdedor V   Collbatˇ "A"    
              2-4    
                   
                COLLBATË "A" 12Ŕ
            Jornada 25      22-05-18      
              Jornada 26       29-05-18  
          Perdedor Q   EL CENTRE      
            1-5      
            X   EL CENTRE    
              5-1    
          Perdedor R   Dels Horts 2000 Ě"B"      
            0-6   EL CENTRE  13Ŕ
          Perdedor S   PremiÓ de Mar "B"   5-1  
            1-5      
            Y   PremiÓ de Mar "B"    
              4-2    
          Perdedor T   VILAFRANCA      
            3-4   PREMI└ DE MAR "B"  14Ŕ
                   
            Perdedor X   Dels Horts 2000    
              1-5    
                DELS HORTS 2000  15Ŕ
                4-2  
            Perdedor Y   VILAFRANCA    
              2-4    
                   
                VILAFRANCA  16Ŕ
                   
                   

 

    RESULTATS INDIVIDUALS   GUA PER   JOR   RESULTATS INDIVIDUALS   GUA PER   JOR   RESULTATS INDIVIDUALS   GUA PER
1 Arasa, Andreu Noguera, J. Badalona 0 3   10 Gassol, Gabi Villena, L. St.Quirze V. 3 0   19 Gassol, Gabi Vargas, P. Sant Celoni 3 1
  Arasa, Andreu FarrÚs, Ll. Badalona 0 3     Gassol, Gabi Royo, J. St.Quirze V. 3 0     Gassol, Gabi Sanahuja, J. Sant Celoni 3 0
V Gassol, Gabi Ratera, D. Badalona 3 2     Olives, Miquel A. Royo, J. St.Quirze V. 3 0     Olives, Miquel A. Puget, J. Sant Celoni 2 3
3B Gassol, Gabi Noguera, J. Badalona 3 2     Olives, Miquel A. Casamitjana, L. St.Quirze V. 1 3     Olives, Miquel A. Vargas, P. Sant Celoni 3 0
  Sayol, Antoni FarrÚs, Ll. Badalona 2 3     Sayol, Antoni Casamitjana, L. St.Quirze V. 3 1     Sayol, Antoni Sanahuja, J. Sant Celoni 3 1
  Sayol, Antoni Ratera, D. Badalona 3 0     Sayol, Antoni Villena, L. St.Quirze V. 3 1     Sayol, Antoni Puget, J. Sant Celoni 3 2
JOR         PER   JOR       GUA PER   JOR       GUA PER
2 Gassol, Gabi Aparicio, D. Vilafranca 1 3   11          Descansa         20 Gassol, Gabi PanadŔs, E. L'Hospitalet 3 1
  Gassol, Gabi Silvestre, J. Vilafranca 3 2              Descansa           Gassol, Gabi Lorenzo, J.L. L'Hospitalet 2 3
  MartÝnez, Jordi Silvestre, J. Vilafranca 0 3              Descansa           Olives, Miquel A. Guarch, R. L'Hospitalet 0 3
  MartÝnez, Jordi Alcalß, O. Vilafranca 0 3              Descansa           Olives, Miquel A. PanadŔs, E. L'Hospitalet 3 1
  Sayol, Antoni Alcalß, O. Vilafranca 1 3              Descansa           Sayol, Antoni Lorenzo, J.L. L'Hospitalet 1 3
  Sayol, Antoni Aparicio, D. Vilafranca 0 3              Descansa           Sayol, Antoni Guarch, R. L'Hospitalet 0 3
JOR       GUA PER   JOR       GUA PER   JOR       GUA PER
3 Arasa, Andreu Bermudo, R. St.Quirze V. 0 3   12 Gassol, Gabi Serrano, J. Dels Horts 2000 3 0     Gassol, Gabi Santos, V. Collbatˇ 0 3
  Arasa, Andreu Otero, S. St.Quirze V. 0 3     Gassol, Gabi Bretones. F. Dels Horts 2000 3 2     Gassol, Gabi Comajuan, F. Collbatˇ 2 3
  MartÝnez, Jordi Otero, S. St.Quirze V. 0 3     Olives, Miquel A. Tirado, J. Dels Horts 2000 3 1     Olives, Miquel A. Morral, R. Collbatˇ 3 0
  MartÝnez, Jordi JimÚnez, JA. St.Quirze V. 0 3     Olives, Miquel A. Serrano, J. Dels Horts 2000 2 3     Olives, Miquel A. Santos, V. Collbatˇ 3 1
  Sayol, Antoni JimÚnez, JA. St.Quirze V. 3 2     Sayol, Antoni Bretones. F. Dels Horts 2000 3 0     Sayol, Antoni Comajuan, F. Collbatˇ 3 1
  Sayol, Antoni Bermudo, R. St.Quirze V. 3 1     Sayol, Antoni Tirado, J. Dels Horts 2000 3 2     Sayol, Antoni Morral, R. Collbatˇ 1 3
JOR       GUA PER   JOR       GUA PER   JOR       GUA PER
4          Descansa         13 MartÝnez, Jordi Navarro, J. PremiÓ de Mar 0 3   22 Gassol, Gabi Sjoberg, O. Pep PalÚs 0 3
           Descansa           MartÝnez, Jordi Gual, J. PremiÓ de Mar 0 3     Gassol, Gabi Ribera, V. Pep PalÚs 3 1
           Descansa           Olives, Miquel A. Ballesta, Ll. C. PremiÓ de Mar 0 3     Olives, Miquel A. Ribera, V. Pep PalÚs 3 1
           Descansa           Olives, Miquel A. Navarro, J. PremiÓ de Mar 0 3     Olives, Miquel A. Amouroux, P. Pep PalÚs 3 0
           Descansa           Sayol, Antoni Guarch, J. PremiÓ de Mar 0 3     Sayol, Antoni Amouroux, P. Pep PalÚs 3 1